verze pro tisk

Kde výhodně koupit investiční zlato?

Trendy posledních několika let jasně ukazují, že si drobní i větší investoři zvykli nakupovat investiční zlato prostřednictvím internetových obchodů. Jsou však tyto nákupy skutečně tak výhodné, jak obchody poukazují?

Proč vůbec zlato kupovat?

V první řadě je třeba si položit otázku, proč vlastně investiční zlato v dnešní době kupovat. Odpověď je jasná. Zlato je komoditou, která má i přes nynější cenový propad stále velkou budoucnost. Pro investory je jistotou, že nepřijedou o své úspory. Je však pravdou, že nyní je lepší čas kupovat nežli prodávat.

Proč nakupovat investiční zlato online?

Hlavní výhodou nákupu online je možnost pružně reagovat na výkyvy na burze. Pokud pravidelně sledujete vývoj ceny zlata, můžete rychle reagovat na klesající cenu.

Pozor na to, komu platíte

Nákup online přináší i jistá rizika. Zatímco klasické zboží je převážně posíláno na dobírku, v případě nákupu zlata převažuje platba předem, prostřednictvím převodu na účet.

Tím samozřejmě vzniká určité riziko, že obchod neproběhne dle představ kupujícího. Opět jsme ale u toho, že byste si před nákupem měli důkladně zjistit, jakému obchodu svěřujete své peníze. Stejně tak je potřeba sledovat, zda obchod nabízí zlato za reálné a aktuální ceny, zda má zboží potřebnou certifikaci atd.

Proč nakupovat u nás?

  • máme transparentní obchodní podmínky
  • jsme silná akciová společnost
  • cenu zlata stanovujeme ihned po připsání částky nejbližším londýnským fixem
  • máme desítky spokojených zákazníků, kteří se k nám pravidelně vracejí
  • nabízíme certifikované výrobky Argor HereausMünze Österreich

Nákup investičního zlata u nás je zcela bez rizika. Můžete si v klidu ohlídat cenu zlata, za kterou chcete nakoupit a pak v pravý moment provést objednávku.